Náš príbeh

Sme rodinná spoločnosť, ktorá vám už 20 rokov prináša možnosť spolupráce na vašich stavebných projektoch za pomocou materiálu, ktorý s radosťou dodáme. Ako partneri každej vašej stavby, rekonštrukcie alebo inej stavebnej realizácie vám ponúkáme kompletný sortiment, ktorý spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky. Sme schopní dodať materiál k stavebným prácam od základov až po strechu. Aby sme vám mohli pomôcť kompletne obstarať vaše bývanie, ponúkame aj širokú škálu náradia, ktoré využijete pri vašej stavbe, či iných prácach. Nešpecializujeme sa však iba na stavebné práce, ale poskytujeme aj obsiahlu ponuku materiálu, ktorý využijete pri budovaní či skrášľovaní vašej záhrady.

Prečo my?

Ak sa rozhodnete nakupovať u nás, máte istotu, že k vám budeme pristupovať nanajvýš profesionálne a odborne. Snažíme sa, aby pre nás každý zákazník bol výnimočný a preto ku každému pristupujeme individuálne. To sa týka všetkého od výberu tovaru až po konzultáciu jeho dopravy. Náš team s každým zákazníkom preberie, ktoré riešenie dopravy je pre neho ideálne, aký materiál je vhodný pre vaše konkrétne požiadavky, či aké náradie je najlepšie pre projekt, ktorý chystáte.

” Pre nás nie ste len záznamom v tabuľke, ale berieme vás ako cenného partnera, na ktorého sa nabudúce budeme znova tešiť.”

Hodnoty na ktorých my staviame

Pre nás to nie sú len slová

Skúsenosti

História našej spoločnosti siaha až do roku 1999. Momentálne nás nájdete na dvoch miestach. Naša pobočka v Záhorskej Vsi bola otvorená roku 2005, načo sme v roku 2012 otvorili druhú pobočku v Gajaroch. Po celú dobu histórie našej firmy robíme maximum pre to, aby sme zlepšili naše služby a rozšírili našu ponuku tak, aby sme boli tou najlepšou voľbou pre našich zákazníkov. V súčasnej dobe máme 8 pracovníkovktorí vám radi pomôžu s ideálnym výberom z nášho sortimentu ako aj s nakládkou či dovozom.

Profesionalita

Sme profesionáli v našom odbore a našou zásadou je ústretovosť vo vzťahu k zákazníkom, obchodným partnerom a kolegom. Naši zamestnanci sa snažia byť nápomocní a poradiť Vám s výberom čohokoľvek v našom sortimente. Ak si neviete rady s konkrétnym kusom tovaru, alebo potrebujete poradiť s kompletným výberom ideálneho materiálu a náradia na realizáciu vášho projektu, neváhajte a obráťte sa s radou na našich zamestnancov. Dbáme na to, aby sme vždy našli optimálne riešenie pre našich zákazníkov.

Kvalita

Náš sortiment je tvorený len tými najkvalitnejšími surovinami, materiálmi a náradím od dodávateľov, s ktorými máme dlhoročné obchodné vzťahy a ktorých tovar máme osobne vyskúšaný. Dodávatelia, s ktorými spolupracujeme, nám zaručujú nielen kvalitu produktov, ale aj jeho potrebnú certifikáciu. Sieť obchodných partnerov neustále rozširujeme podľa potrieb našich zákazníkov.

Dovoz

Ak potrebujete tovar odviezť, ponúkame vám možnosť, že ho odvezieme za vás. Na možnosti dopravy sa nebojte opýtať u niektorého z našich zamestnancov. Doprava je riešená individuálne s každým zákazníkom tak, aby sme uspokojili aj tie najnáročnejšie požiadavky. Preto vám môžeme pomôcť váš materiál dopraviť až na stavbu.